WebMarkt, tam hizmet veren bir İnternet pazarlama ve SEO şirketiyiz.

İnstagram
İletişim
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. Nextlevel No: 3 A İç Kapı No: 10 Çankaya / Ankara
info@webmarkt.net
+90 (551) 445 34 54
info-box_elements_01-2
info-box_elements_01-1
info-box_elements_01-3

instagram

İnstagram da keşfedilen siz olabilirsiniz?

info-box_elements_03-1
info-box_elements_03-2

Daha Fazla

Diğer sosyal ağlarda farkedilmek ister misiniz?
info-box_elements_02-2
info-box_elements_02-1
info-box_elements_02-3

facebook

Facebook reklamlarıyla daha müşteriye erişim mümkün.

Daha Büyük Bir Kitleye Ulaşabilirsiniz

Sosyal Medyanın Gücünü Keşfetmenize Yardımcı Oluyoruz

İçerik

Reklam

Faydaları

Sosyal medya için içerik oluşturmak oldukça önemli bir iştir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Doğru ve etkili bir etkileşimler kurmak için bu hususların bilinmesi gerekir. Sosyal medyanın pazarlama gücünden yararlanarak firmalar, görünürlüklerini 2 katına çıkarabilirler.

Sosyal medya içerikleri aynı zamanda, arama motorlarında üst sıralarda çıkmayı da etkiler. Güçlü bir sosyal sinyali olan markalar; Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının gözünde olumlu bir yerde olurlar. Bu da, müşterilerin bahsedilen firmalara daha çabuk erişebilmesini sağlar. Aynı zamanda trafik yoğunluğunuzu da artırabilecek sosyal medya içerikleri, aslında pazarlama işlevlerinin tümünü yerine getirme potansiyeline sahiptir.

Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Kişiler,firmalar ve web siteleri ürün ya da hizmet tanıtımları için artık tüm bütçelerini neredeyse sosyal medya pazarlaması için harcıyor.Bunun sonucunda anlık olarak hedef kitlelerine reklam yapabilmektedirler.

Sosyal medya reklamcılığı firmalara düşük bütçeyle etkili bir reklam stratejisi oluşturma fırsatı tanımaktadır. Günümüzde sosyal medya platformlarında yapılan reklamlar, yüksek bütçeli reklamlara göre daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşmaktadır. Bu durumun sebebi insanların sosyal medya uygulamalarında fazla vakit geçirmesidir.

Sosyal medya reklamcılığının en büyük avantajı kısa sürede çok insana ulaşmaktır. Günümüzde insanlar sosyal medya platformlarını sık kullanmaktadır. Dolayısıyla markaların ürün ve hizmet tanıtımı yapmak için bu durumu avantaja çevirme olasılığı çok yüksektir. Sosyal medya platformlarında verilen reklamlar belirlediğiniz hedef kitleye göre saatler içinde binlerce insan ulaşmaktadır. Markalar tarafından yayımlanan reklamların amacı, şüphesiz ki daha çok insana ulaşmak ve müşteri sayısını arttırmaktır. Sosyal medya reklamları daha fazla reklama ulaşmak konusunda diğer reklam yöntemlerine göre en etkili olanıdır.
Sosyal Medya Görünenden Fazlasını Verir!

Doğru Reklam Size Kazandırandır

01

İçerik Oluşturma

Reklam öğeleri, tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, SEO ve içerik ekiplerimizle birlikte çalışır.
02

Foto/Video Çekimi

Firmanızın veya kişisel olarak tanıtımı yapılacak öge için profesyonel foto ve video çekimi yapılmaktadır.
03

Raporlama

Sosyal medya reklamlarında etkileşim önemlidir. Paylaşımlar ve içerik olarak takibi yapılır.

Sosyal Medya Konusunda Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın